بقالی آنلاین با تکیه بر مدیرانی شروع کرده است که سابقه‌ای طولانی و موفق در صنعت غذایی کشور و ارایه محصولات جدید و باکیفیت داشته‌اند. ما محصولاتی ارایه می‌کنیم که:
۱- همگان نمی‌توانند این سطح از کیفیت آن را به‌دست آورند. یعنی در این نوع محصولات کیفیت‌های ممتاز به دلایل متفاوتی (یکیش محدود بودنش) فقط در دسترس افرادی محدود و خاص قرار می‌گیرد. ما بالاترین کیفیت این محصولات را از طریق فروش اینترنتی در www.Baqaalionline.com در دسترس مشتریانمان قرار می‌دهیم.
۲- برای بدن انسان مفید باشند. چای ما ۱۰۰ درصدطبیعی و عسل ما ۱۰۰درصد خالص و طبیعی است و با انواع آزمایش‌ها سلامت آن‌ها را بررسی و کنترل می‌کنیم.
چای سیاه و چای سبز ما از مزارع چای شمال دستچین شده‌اند. این چای فاقد هرگونه رنگ، اسانس و یا هرگونه افزودنی دیگر است. برای همین رنگش کمتر از رنگ چای‌های خارجی‌ست. رنگ و اسانس شاید کالا را جذاب کند اما باعث ایجاد انواع بیماری‌ها می‌شوند. البته از آن‌جا که برگ‌های باکیفیت چای محدود هستند مقدار چای بقالی آنلاین در هر سال محدود است. عسل بقالی آنلاین از مطمئن‌ترین کندوداران کشور تامین و مراحل پیجیده‌ی انواع آزمایش‌های علمی را گذرانده تا کیفیت اصیل و واقعی باشد. علاوه بر تست پارامترهای مرغوبیت، ما تست‌های سم‌شناسی هم برای عسل انجام می‌دهیم تا اگر زنبور از گیاهی استفاده کرده که سمی بوده است مشخص شود. درواقع بقالی آن‌لاین بنا دارد به مصرف‌کننده خاص ایرانی کالای باکیفیت و خاص ایرانی برساند.