چای سیاه شکسته ممتاز زرین 450گرمی

21,800 تومان

چای سیاه را بر اساس تر و تازگی، موضع چینش و اندازه‌ی برگش موقع ‌چینش درجه‌بندی می‌کنند. چای شکسته زرین ممتاز چایی‌ست که برگش را از بالاترین و تازه‌ترین و هم‌زمان کوچک‌ترین برگ بوته چای بادقت و با دست چیده‌اند. دیگر انواع چای شکسته ممتاز یا قلم ممتاز است.

بقالی آن‌لاین چای سیاه شکسته زرین ممتاز را از بهترین و لطیف‌ترین برگ‌های چایی تولید کرده که با دست چیده شده‌اند. برگ‌های چای بقالی آن‌لاین از لحظه چیدن تا وقتی به کارخانه می‌رسند، در تمامی مراحل بارگیری، حمل، تخلیه و انبارش، بادقت تحت کنترل و نظارت هستند تا طراوت و تازگی خود را از دست ندهند و آسیب نبییند. هنگام تخلیه در انبار هم، برگ‌های چای دوباره کنترل و بهترین برگ‌‌ها برای بقالی آنلاین انتخاب می‌شوند و سایر برگ‌ها به مصارف دیگری می‌رسند.

در کارخانه دستگاه‌ها و ماشین‌آلات پیشرفته در شرایط کاملا کنترل شده فرآیندهای تولید، پلاس کردن برگ‌ها، مالش، تخمیر و طبقه‌بندی نهایی را انجام می‌دهند. بقالی ‌آن‌لاین در تمامی این مراحل با کمک سیستم تهویه مطبوع، هواساز و دستگاه‌های تولید مه شرایط ایده‌آلی را برای تولید چای باکیفیت تامین می‌کند.

در نتیجه‌ی این مراحل کنترلی، که از زمان انتخاب برگ چای و چینش آن تا هنگام بسته‌بندی چای تولیدی و انبار آن صورت می‌گیرد، چای بقالی آن‌لاین را از سایر محصولات متمایز می‌کند و خواص طبیعی چای را در این نوع چای حفط می‌کند.

رنگ، عطر و طعم این چای  ۱۰۰درصد طبیعی و واقعی است و همه‌ی فوایدی را که برای چای می‌گویند در آن به کمال می‌یابید. در هیچ یک از مراحل تولید چای، بقالی آن‌لاین از هیچ‌گونه اسانس و رنگی استفاده نمی‌کند.

رنگ‌دانه‌های طبیعی چای بقالی آن‌لاین حین دم کردن وارد چای می‌شوند و طعم و رنگی طبیعی به چای می‌دهند اما چون این رنگ‌دانه‌ها طبیعی هستند، در مقایسه با چای‌های خارجی از رنگ کم‌تری برخوردارند و دیرتر دم‌ می‌کشند. افزودن رنگ، عطر و اسانس به چای، خواص چای طبیعی را از بین می‌برد و چای مصرفی  را برای جسم و روان ما مضر و حتی سرطان‌زا قرار می‌دهد.